Piątek, 24 maja 2019. Imieniny Joanny, Zdenka, Zuzanny

Zabawa karnawałowa w Środowiskowym Domu Samopomocy we Wronkach

2014-02-03 17:45:04 (ost. akt: 2014-02-03 17:57:35)

Będzie zabawa, będzie się działo – śpiewali uczestnicy zabawy. Mimo zimowej aury goście dotarli na czas do Środowiskowego Domu we Wronkach. Na przywitanie każdy otrzymał maskę karnawałową i wizytówkę imienną, by łatwiej się poznać z innymi.

O godz. 10.30 Maria Wanda Dzienisiewicz, kierownik ŚDS we Wronkach serdecznie powitała przybyłych gości i zaprosiła na słodki poczęstunek, a następnie na wspólną zabawę.

Muzyka, serpentyny, czasem strzelające balony i dobry humor towarzyszyły zabawie. Wśród bawiących się byli goście ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Olecku, radna gminy Świętajno - Halina Chomicz, a w imieniu wójt Janiny Trus przybyła Wiesława Derlaga, kierownik GOPS w Świętajnie.

W przerwie tańców został przeprowadzony blok zabaw. Ogłoszono też konkurs na Super Tancerza i Tancerkę. Wybór był bardzo trudny, ponieważ wszyscy starali się tańczyć jak najlepiej. W rezultacie konkurs wygrało czworo uczestników: Dorota i Krzysztof z ŚDS Olecko oraz Maria i Roman z ŚDS Wronki.

Nagrodzono również najwytrwalszych, ale wyróżnienia należały się wszystkim bawiącym się. Na pamiątkę wykonane zostało wspólne zdjęcie wszystkich tańczących.

Wspólny obiad uwieńczył imprezę. Uczestnicy nawiązali nowe znajomości i chcą spotkać się ponownie. Na pożegnanie usłyszeliśmy miłe słowa „Ładnie tu u Was, miło i rodzinnie. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie, pyszne ciasto, obiad i super zabawę.”

Ciężko było się rozstać. Wszyscy doskonale się bawili, śmiechom i opowieściom nie było końca. Na dworze mróz i śnieżyca, a my mieliśmy ciepłą, miłą i rodzinną atmosferę.


Ewa Jankowska, instruktor terapii

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Ian #1315442 | 83.20.*.* 4 lut 2014 10:57

    Takie imprezy są wspaniałe, dla wszystkich!

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages