Piątek, 18 października 2019. Imieniny Hanny, Klementyny, Łukasza

Koncert rockowy i pokaz ognia w Świętajnie

2015-02-04 21:46:58 (ost. akt: 2015-02-04 21:52:48)

W sobotę, 31 stycznia 2015 r. w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Świętajnie odbył się koncert młodzieżowych zespołów rockowych.

Przed publicznością w Świętajnie wystąpiły zespoły BLIND SREET i SECOND TO LOVE z Gołdapi oraz zespół SYNDROM z Wieliczek.

Jako pierwszy zaprezentował się na scenie zespół Blind Street, który dostarczył publiczności solidną dawkę mocnych, rockowych brzmień.

Następnie wystąpił duet Second To Love. Duet młodych wykonawców przedstawiło wiązankę nieco spokojniejszych aranżacji. Były to słynne przeboje m.in. The Beatles i Stana Borysa. Mocną stroną zespołów z Gołdapi był charyzmatyczny wokal Sebastiana Brzozowskiego, który występował już na niejednej scenie.

Na zakończenie koncertu wystąpił zespół Syndrom z Wieliczek. Młodzi muzycy przedstawili nie tylko covery najpopularniejszych rockowych przebojów, ale także własne aranżacje.
Wszystkie występujące zespoły zaprezentowały wysoki poziom artystyczny. Warto więc było je usłyszeć.

Po mocnych, rockowych dźwiękach publiczność miała okazję zobaczyć jeszcze teatr ognia. Na placu przed budynkiem GOK-u wystąpiła grupa FLASH ZONE z Gołdapi.

Sześcioro młodych ludzi zaprezentowało cudowne widowisko, łączące elementy sztuki teatralnej z żonglerką, a nawet akrobatyką. W rytm muzyki żonglowali ogniem, wywierając na widzach niesamowite wrażenie. Niech żałują ci, których nie było na imprezie.
Bożena Świderska

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages